Soil RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soil RPG

Ölümün son iyiliği bir daha ölümün olmamasıdır.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Merak Eden Açıklamaya Baksın =P

+4
Anitchka Voronova
Maya Rose Aiden
Archie de Croix
Lycorias D'aubigne
8 posters
YazarMesaj
Lycorias D'aubigne
Dükkan Sahibi
 Dükkan Sahibi
Lycorias D'aubigne

Merak Eden Açıklamaya Baksın =P Empty
MesajKonu: Merak Eden Açıklamaya Baksın =P   Merak Eden Açıklamaya Baksın =P Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 10:37 pm

Role Play Dünyası gerçekten büyümeye başlarken ben bu büyümenin 1 senesini bilgisayarımın bozuk olması gerekçesiyle kaçırdım. Bu sitede (belki eskilerdir ama) bir çok yeniyüzle karşılaştım. Herkesi tanıyamasamda tanımaya çalışmak isterim. Başlığa girme zahmetine katlananlar ilk Rp sitelerini, Rp' ye ne zaman başladıklarını, isimlerini yaşlarını en çok kullandıkları nickleri, msn adreslerini vs. yazarlarsa sevinirim.

(Gereksiz bir duygusallık çöktü üzerime. Forum Geyik olsada pek geyik olmadı bu pardon : P )

M7 Hogwarts' tı ilk sitem. Eylül' de Rp' ye başlayışımın 4. senesi olucak. Bilmeyenler için adım Ceren. İlk nickim Sophie' ydi. En çok kullandığım Mirshca oldu. 18 yaşındayım (böhüü) bla bla bla..
Archie de Croix
Sağlık Çalışanı - Pedagog
Sağlık Çalışanı - Pedagog

MesajKonu: Geri: Merak Eden Açıklamaya Baksın =P   Merak Eden Açıklamaya Baksın =P Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 10:52 pm

Bundan altı sene önce HogwartsHp'de rpye başladım, ilk senesinde tanıştığım arkadaşlarım şu an hala benimleler . Sonra Akvadi diye bir sitede takıldım. Ordada bir çok arkadaş edindim Burak Mavi Emre gerçi emre çocukluk arkadaşımdı ama neyse . Ondan sonraki senemde Övünç ile tanıştım bu insanlar benim için çok değerliler . Undergraound diye bir sitede devam ettik orda Erceyi tanıdım oda en sevdiğim dostlarımdandı sonra Irklar Savaşı ve Cinayetler Kulübü...burda Tuuçeyi tanıdım peh rpde güzel anılarım güzel dostlarım olmuş.Bu ortamı seviyorum.
Lycorias D'aubigne
Dükkan Sahibi
 Dükkan Sahibi
Lycorias D'aubigne

MesajKonu: Geri: Merak Eden Açıklamaya Baksın =P   Merak Eden Açıklamaya Baksın =P Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 11:07 pm

Archie de Croix demiş ki:
Bu ortamı seviyorum.
Kesinlikle. = )
Maya Rose Aiden
Vatandaş
Vatandaş
Maya Rose Aiden

MesajKonu: Geri: Merak Eden Açıklamaya Baksın =P   Merak Eden Açıklamaya Baksın =P Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 11:23 pm

Rpye ilk sanalhogwarts.com ile başladım. 2004 aralığıydı sanırım. Amy Lupin idi nickim, sonradan Amy Lynn Longbottom oldu. (asaada) O sitedeki ilk ekip, yani adminler ve sık giren üyeler ben siteye daha çok bağlandığım zamanlarda girmedikleri için pek ilk zamanlardaki üyeleri pek tanımam. Merve Roya var o aralar bırakan, Gebi o malum.

Iı daha sonra diagonyolu.com sitesi satılmadan önce, Gökhan isimli arkadaşın iken Lorelei Lee nickiyle girdim, admin oldum falan filan yoğunluktan dolayı ilgilenemedik, sonra site satıldı. Sonradan çok ünlü oldu fln ama o halidne yoktum.

Bir ara uzunca bir süre expectohogwartsta rp yaptım hala giriyordum ancak sıktı gibi.

Eskiden ünlü olan nickim havuch`` idi eheh ehikayesi komedidir ama yazmıyorum buraya. Rp içinde ve dışında çoğu kişi bu nickle tanırdı beni.

Daha sonra whiteglory ile başlayan genellikle aynı insanların -tabi zamanla çoğalan bir topluluktan bahsediyorum- takıldığı sitelerde uzunca bis süre çeşitli niklerle rp yaptım, ki bu site bunun içerisindedir. Genellikle nicklerim(Soyadları değişebiliyor bazılarınınkini yazmıyorum): Pearl Hester (/Hestia) Pryne, Wendy Judith(/Delilah) Devereux, Judith Amarant, Wolfgang, Simone, Lorelei vb... Erkek karakterime Wayfarer takma ismini takardım. Hmmm aklıma çok gelen bir şey yok msn yazmayı düşünmüyorum isteyen herkese koşulsuz şartsız veriyorum pmden zaten.
Anitchka Voronova
FBI Ajanı
FBI Ajanı
Anitchka Voronova

Lakap : Hohotuşa

MesajKonu: Geri: Merak Eden Açıklamaya Baksın =P   Merak Eden Açıklamaya Baksın =P Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 10:06 am

RPye ilk beauxbatons sitesinde başlamıştım sanırım. Sonra çeşitli hogwarts sitelerinde devam ettim adlarını hatırlamıyorum. yine de benim için rpye başladığım zaman yeşmik ile hogwartsRPyi kurduğum zamandı. Şu ana kadar en değer verdiğim site oydu ve tabii ki yeşmikle de o zamandan beri arkadaşız. Sanırım çook çok eskilerden bir onu tanıyorum bu sitede olan. Diğerlerini daha ilerde tanıdım. Sürekli bir site kurma çabaları içindeydim ilk zamanlarda. O zamanlardan belliymiş bounce İlk adlarım herkes gibi Amy ve Lynn'dı elbette, onlar çok modaydı bir zamanlar yine de en çok Roxanne'i kullandım.Soyadım da sürekli değişiyordu. Sitelerde avril kullanıyordum eskiden Roxanne karakterimle. Üzerinden 4 sene filan geçmiş olmalı ki tam senesini hatırlamıyorum. Buraya msn yazmayayım, ama sana pm ile atayım daha iyi. Razz Adım da sinem, bunu söylemek için çok geç olsa da. Herkes sinek der bunu söylemek için de geç. Ama böyle işte.
http://soilrpg.yetkinforum.com
Jón Thomsen
Müzisyen - Katil
Müzisyen - Katil

MesajKonu: Geri: Merak Eden Açıklamaya Baksın =P   Merak Eden Açıklamaya Baksın =P Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 3:20 pm

Dilara. Dilayra.
Gizem Dairesi. 2006 Nisan. Ondan önce de birkaç siteye üyeydim aslında. Hogwarts World falan. Neyse. Gizem Dairesindeki nickim Wendy Jane Bullock idi. O sitede şu an bile görüştüğüm ve reeldeki birçok insandan çok daha fazla değer verdiğim insanlarla tanıştım. MPJ. Sonra BtVS RPG zamanında Cihan sayesinde Dharja oluverdim ve öyle kaldım. Dharja W. Bullock, Dharja W. Breña. W. Breña olarak uzun bir zaman dolandım ortalıkta. Dharja değişmez nickimdi ama bunun dışında karakterlerim de oldu. Jacqueline falan. Uzun süreli olmadılar onlar. Sonunda yine Dharja'ya döndüm. Bir ara Lucinda oldum. Dharja'dan sonra en sevdiğim nick buydu sanırım. Ama gerçek Luu'ya olan saygımdan sadece 1 sitede kullandım. Dharja Hectorne olarak devam ettim. Ha, Maeja'yı unutuyordum. İlk İzlandalı karakterimdi sanırım. Maeja Hallbjörn. Jón Hallbjörn oldum ondan sonra da. Genelde yetişkin dişi karakterlerimde Maeja oldum, Dharja'yı öğrenciliğe yakıştırdığımdan.

Böyle yani. Ben de diğerleri gibi PM'in mitiş bi' şey olduğunu düşünüyorum. :mrgreen:
Mirshca Lynn
Müzisyen
 Müzisyen
Mirshca Lynn

MesajKonu: Geri: Merak Eden Açıklamaya Baksın =P   Merak Eden Açıklamaya Baksın =P Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 3:28 pm

Seni bizim siteden hatırlıyorum (Sanırım yani =/) Occlumencia' dan ?
Jón Thomsen
Müzisyen - Katil
Müzisyen - Katil

MesajKonu: Geri: Merak Eden Açıklamaya Baksın =P   Merak Eden Açıklamaya Baksın =P Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 3:34 pm

İviit, vardım. ^^
İlk mesajını okuyunca acaba tanıdığım Ceren mi diye düşünmedim değil. Tanıdığım Ceren olduğunu anlamış bulunuyorum böylelikle :mrgreen:
Mirshca Lynn
Müzisyen
 Müzisyen
Mirshca Lynn

MesajKonu: Geri: Merak Eden Açıklamaya Baksın =P   Merak Eden Açıklamaya Baksın =P Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 3:35 pm

Ben seni nickten tanıdım le lee xD. Kimse beni nickimden tanıyamıyo bknz: her sitede farklı olduğundandır.
Jón Thomsen
Müzisyen - Katil
Müzisyen - Katil

MesajKonu: Geri: Merak Eden Açıklamaya Baksın =P   Merak Eden Açıklamaya Baksın =P Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 3:38 pm

Occlumencia yazsan tanırlar bence. İnanıyorum buna. Razz
Eunice Ava Nysa
Adli Polis
Adli Polis
Eunice Ava Nysa

MesajKonu: Geri: Merak Eden Açıklamaya Baksın =P   Merak Eden Açıklamaya Baksın =P Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 4:26 pm

Uzun yıllar oldu rp ye başlayalı unuttum artık kaç yıl olduğunu. Aslında üyeliğimin bulunduğu sitelerin adlarını pek hatırlamıyorum. İlk ismim Helen olsa gerek eh yıllar geçti unuttum artık isimlerimi de. Birkaç kez adminlik deneyimimde oldu. En başarılı geçeni Underground olsa gerek. Zaten rp varlığımı ilk kez orda kanıtladım güzel günlerdi güzel rp ler dönerdi. White Glory diye bir site daha hatırlıyorum öyle birşey olması lazım neyse o sitede gerçekten zamanının en aktif sitesiydi. Herneyse bu keyif fazla uzun sürmedi ve derslerim nedeniyle rp den ayrıldım tabi adminlikten de. Daha sonra tekrar döndüğümde eskilerden kimse kalmamıştı. Yeni yüzler yeni kişiler. Yavaş yavaş alışmaya çalışıyorum işte.
Claudia Chelestis
Katil
Katil
Claudia Chelestis

MesajKonu: Geri: Merak Eden Açıklamaya Baksın =P   Merak Eden Açıklamaya Baksın =P Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 12:51 am

Imm, RP'ye sanırım bi' Beauxbatons sitesinde başlamıştım, Fleur Delacour adıyla. Uyarı da almıştım bu yüzden onu hatırlıyorum ehe. Sonra baya bi' dolandım işte; Chloe, Ivy, Roxanne, Audrey falan filan onları kullandım bi' süre. Hp-Rpg mi ne öyle bi yer vardı, orda takıldım baya. Jeanne Jade, Aimeé Aeshandras falan o adlarla. Şimdi bakınca hoşuma gittiler de ha kullansam mı yeniden. O.O
Neyse, sonra böyle Çin şeysili bi' siteye üye oldum, orda Ceren diye bi' şahsiyetle tanıştım ki admindi kendisi, neyse işte beraber on yüz bin milyon baloncuk kadar site açtık ama hepsi fos ehe. Sonraa, Esin Kaan Merve falan onlarla tanıştım, aa zamanı karıştırdım ya Hp-Rpg olayından önceydi o EKM tanışmam. Neyse, 2-3 yıldır falan da ekspresso bağımlısıyım, öyle.

Hıhı ekspresso.
Mirshca Lynn
Müzisyen
 Müzisyen
Mirshca Lynn

MesajKonu: Geri: Merak Eden Açıklamaya Baksın =P   Merak Eden Açıklamaya Baksın =P Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 1:47 pm

Ceren hangi Ceren acaba? Ben değilim orası kesin ama xD Ceci olabilir mi diye düşündüm?
Claudia Chelestis
Katil
Katil
Claudia Chelestis

MesajKonu: Geri: Merak Eden Açıklamaya Baksın =P   Merak Eden Açıklamaya Baksın =P Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 1:50 pm

Bilmem, kendileri ortadan kaybolduğundan hiçbir fikrim yok. :Ç
Mirshca Lynn
Müzisyen
 Müzisyen
Mirshca Lynn

MesajKonu: Geri: Merak Eden Açıklamaya Baksın =P   Merak Eden Açıklamaya Baksın =P Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 1:54 pm

Hımss olabilitesi yüksek =/
Maya Rose Aiden
Vatandaş
Vatandaş
Maya Rose Aiden

MesajKonu: Geri: Merak Eden Açıklamaya Baksın =P   Merak Eden Açıklamaya Baksın =P Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 2:47 pm

O değil de herkes nickleri yazıyor isimler yok. XD
Mirshca Lynn
Müzisyen
 Müzisyen
Mirshca Lynn

MesajKonu: Geri: Merak Eden Açıklamaya Baksın =P   Merak Eden Açıklamaya Baksın =P Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 8:42 pm

Onu bende farkettim = D

Merak Eden Açıklamaya Baksın =P
1 sayfadaki 1 sayfası