Soil RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soil RPG

Ölümün son iyiliği bir daha ölümün olmamasıdır.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Richard - Nigel - Patrick - The U.K. - Deutschland. yani Mert xD

+7
Eugen Dwayne Russell
Luna J. West
Wilhelmina Murray
Jón Thomsen
Jason Nichols
Dereck Manson
Richard L. Guénon
11 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Richard L. Guénon
Sanatçı
Sanatçı
Richard L. Guénon

Richard - Nigel - Patrick - The U.K. - Deutschland. yani Mert xD Empty
MesajKonu: Richard - Nigel - Patrick - The U.K. - Deutschland. yani Mert xD   Richard - Nigel - Patrick - The U.K. - Deutschland. yani Mert xD Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 10:31 pm

Aaaaa! Ben olmadan olur mu? xD

S İ L İ N D İ !

*Biliyorum buna gıcık oluyorsun Selin ama üzgünüm xD

En son Richard L. Guénon tarafından Cuma Eyl. 11, 2009 11:01 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Dereck Manson
Katil
Katil
Dereck Manson

MesajKonu: Geri: Richard - Nigel - Patrick - The U.K. - Deutschland. yani Mert xD   Richard - Nigel - Patrick - The U.K. - Deutschland. yani Mert xD Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 10:36 pm

Dili olduğundan şüpheli ahahah xD Süpersin, süperiz anacım bunu bilir bunu söylerim. Ne duyamadım; Mıcır her zaman haklı, yep.
Jason Nichols
Striptizci
Striptizci
Jason Nichols

MesajKonu: Geri: Richard - Nigel - Patrick - The U.K. - Deutschland. yani Mert xD   Richard - Nigel - Patrick - The U.K. - Deutschland. yani Mert xD Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 10:38 pm

Tüü ilk ben yazamamışım. Neyse rp sitelerinde gördüğümüz şaşırdığımız Merti alkışlıyoruz. Biz ablalarına 5i 1 yerde muamelesi yapsa da seviyoruz. Bir de Häangen-Dazs türkiyeye de açılmış laaan, bunu idrak etmemle ölürüm. Yarın da İstanbuldayım. Yıllardır öyle kahveli dondurmaya hasret kaldım Mert, sayende ağzım sulandı.
Richard L. Guénon
Sanatçı
Sanatçı
Richard L. Guénon

MesajKonu: Geri: Richard - Nigel - Patrick - The U.K. - Deutschland. yani Mert xD   Richard - Nigel - Patrick - The U.K. - Deutschland. yani Mert xD Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 10:43 pm

Doğru söze ne denir? Hiç bir şey. O yee Cool Yakarız bu forumu yakarız! Mıcır ne derse haklıdır, yep de yep. xD

Ve işte bi mülakat zede adayı daha bizlerle; Melis abla xD Her ne kadar günümüzde 5i 1 yerde eksi saygınlığını yitirse de öylesiniz, üzgünüm. O kahveli dondurma var ya o kahveli dondurma, aaah ah xD Yep, aym bek, bundan sonra rp sitelernde göreceksiniz meleklerim beni Cool Yorumundan dolayı teşekkürü bir borç biliyor, yarın için başarılar diliyorum. xDxD
Dereck Manson
Katil
Katil
Dereck Manson

MesajKonu: Geri: Richard - Nigel - Patrick - The U.K. - Deutschland. yani Mert xD   Richard - Nigel - Patrick - The U.K. - Deutschland. yani Mert xD Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 10:48 pm

Ripley'in kim olduğunu şimdi öğrenmek ağzı açık kalmak*
Jason Nichols
Striptizci
Striptizci
Jason Nichols

MesajKonu: Geri: Richard - Nigel - Patrick - The U.K. - Deutschland. yani Mert xD   Richard - Nigel - Patrick - The U.K. - Deutschland. yani Mert xD Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 10:56 pm

Aaaa... Selin? Yeni mi?
Dereck Manson
Katil
Katil
Dereck Manson

MesajKonu: Geri: Richard - Nigel - Patrick - The U.K. - Deutschland. yani Mert xD   Richard - Nigel - Patrick - The U.K. - Deutschland. yani Mert xD Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 10:59 pm

Utandım kendimden Embarassed Selin ortamdan hızla kaçar falan sdgıdgsdg
Jason Nichols
Striptizci
Striptizci
Jason Nichols

MesajKonu: Geri: Richard - Nigel - Patrick - The U.K. - Deutschland. yani Mert xD   Richard - Nigel - Patrick - The U.K. - Deutschland. yani Mert xD Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 11:01 pm

Tüh yahu ses etmesem ben başkasıyım diye yedirirmişim de sana xD
Jón Thomsen
Müzisyen - Katil
Müzisyen - Katil

MesajKonu: Geri: Richard - Nigel - Patrick - The U.K. - Deutschland. yani Mert xD   Richard - Nigel - Patrick - The U.K. - Deutschland. yani Mert xD Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 11:08 pm

Ehe. Hande'yi hiç böyle hayal etmiyodum ben. Fazla şirin geldi gözüme. Razz
Göksuyu yirim.
Bilgeye boş zamanlarımda bitiyorum. Bu benim için hobi gibi bi' şey. Havuç olsa daha bi' biticem.
Selin'i daha önceden gördüydümdü. İyi hoş.
Ee başka. Mert. Onu da görmüştümdü galiba. Sadece Mert yazsaymış daha mı güzel olurmuş başlık ne Razz
Hepiniz güzelsiniz. Hadi yine iyisiniz. :mrgreen:
Richard L. Guénon
Sanatçı
Sanatçı
Richard L. Guénon

MesajKonu: Geri: Richard - Nigel - Patrick - The U.K. - Deutschland. yani Mert xD   Richard - Nigel - Patrick - The U.K. - Deutschland. yani Mert xD Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 11:13 pm

Açıkçası Melis abla olduğunu ben de bilmiyordum bunun xDxD

Yorumların için teşekkürler ama tanıyamadım?
Jason Nichols
Striptizci
Striptizci
Jason Nichols

MesajKonu: Geri: Richard - Nigel - Patrick - The U.K. - Deutschland. yani Mert xD   Richard - Nigel - Patrick - The U.K. - Deutschland. yani Mert xD Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 11:14 pm

Dilara o Dilara.

Ben Barneslı karakterimden girmiyorum kimse anlamıyor, ilginç xD
Wilhelmina Murray
Üniversite Öğrencisi
 Üniversite Öğrencisi
Wilhelmina Murray

MesajKonu: Geri: Richard - Nigel - Patrick - The U.K. - Deutschland. yani Mert xD   Richard - Nigel - Patrick - The U.K. - Deutschland. yani Mert xD Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 2:48 am

oooo vii şöööğğn

Nihihihi süper nan buluşmayı özledim mert. XD PLaylandde zombi makinesi açılırsa bir dahakine zombik vuralım hokeyin dibine vuralım yine olar mı? Langırtta rezil olayım falan kendini öldür mert. XD

dııı faaantım of dioperaizdeğğğr insayd yormaaaynd -marconun sesinden asadaa-
MJ şapkası çok havalı, istanbul pozu çok datlı yelloz eski epica albümünü kapmış gelmiş.

Handidooo selin yerim nan. XD
Luna J. West
Vatandaş
Vatandaş
Luna J. West

MesajKonu: Geri: Richard - Nigel - Patrick - The U.K. - Deutschland. yani Mert xD   Richard - Nigel - Patrick - The U.K. - Deutschland. yani Mert xD Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 3:38 am

Evet Dilara'mış tnaışma şeysini şeyettirdik xD Beeeeen diye gezersen ortada tabii tanımaz kimse xD

oooo züüüüüsss

Buluşmayı özledim, sen özledim, ikizmi özledim, vurun beni No Zombi şeysi açıldı Hande ben seln buluştuğumuzda vuruyoruz zombileri xD Son paramıza dek jetaon alalım, hokeyin dibine vuralım, olar. xD

srf havası için o şapkayla resm çekildim xD ayrıca albümü aldıktan sonra çektirdim o resmi yep xD
Wilhelmina Murray
Üniversite Öğrencisi
 Üniversite Öğrencisi
Wilhelmina Murray

MesajKonu: Geri: Richard - Nigel - Patrick - The U.K. - Deutschland. yani Mert xD   Richard - Nigel - Patrick - The U.K. - Deutschland. yani Mert xD Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 3:40 am

Ühühü neden o gün kapalıydı neden? İlk gün bir sürü zombi vurmuştum ben ne güzel kapadı yellozlar. *cry7*

Neyse tek derdim zombi olsun. XD

Yelloz oceanborn da görmüş istanbula gitcem nan burda pahalı zati.
Luna J. West
Vatandaş
Vatandaş
Luna J. West

MesajKonu: Geri: Richard - Nigel - Patrick - The U.K. - Deutschland. yani Mert xD   Richard - Nigel - Patrick - The U.K. - Deutschland. yani Mert xD Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 3:47 am

Oceanborn a 24 dedi. we will take you with us ve oceanborn'a 35 vereym anlaşalım dedim nö dedi defol dedim yelloza xD
Eugen Dwayne Russell
Müzisyen
 Müzisyen
Eugen Dwayne Russell

MesajKonu: Geri: Richard - Nigel - Patrick - The U.K. - Deutschland. yani Mert xD   Richard - Nigel - Patrick - The U.K. - Deutschland. yani Mert xD Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 12:40 pm

Mert'in başlığını işgal olelelele. Özledim nan hepinizi Sad
Eugen Dwayne Russell
Müzisyen
 Müzisyen
Eugen Dwayne Russell

MesajKonu: Geri: Richard - Nigel - Patrick - The U.K. - Deutschland. yani Mert xD   Richard - Nigel - Patrick - The U.K. - Deutschland. yani Mert xD Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 12:44 pm

İnanırsak olurdu di mi ?
Luna J. West
Vatandaş
Vatandaş
Luna J. West

MesajKonu: Geri: Richard - Nigel - Patrick - The U.K. - Deutschland. yani Mert xD   Richard - Nigel - Patrick - The U.K. - Deutschland. yani Mert xD Icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 2:10 pm

Edin anacım işgal edin başlığımı xD Zaten döversiniz ki beni What a Face

İnanırsak olur, olur. En azından Rhonda teyze öyle diyor xD

Veeee işte karşınızda bir Mert-Hande gerçeği daha; Basketball

Hayır selin kızdı sildik.

AÇLIK! xD
Richard L. Guénon
Sanatçı
Sanatçı
Richard L. Guénon

MesajKonu: Geri: Richard - Nigel - Patrick - The U.K. - Deutschland. yani Mert xD   Richard - Nigel - Patrick - The U.K. - Deutschland. yani Mert xD Icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 2:11 pm

Richard'ım nerde? Burada. Özlemişim xD
Rose Hart
Barmen
 Barmen
Rose Hart

MesajKonu: Geri: Richard - Nigel - Patrick - The U.K. - Deutschland. yani Mert xD   Richard - Nigel - Patrick - The U.K. - Deutschland. yani Mert xD Icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 8:11 pm

Kuzuu bounce
Luna J. West
Vatandaş
Vatandaş
Luna J. West

MesajKonu: Geri: Richard - Nigel - Patrick - The U.K. - Deutschland. yani Mert xD   Richard - Nigel - Patrick - The U.K. - Deutschland. yani Mert xD Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 11:41 pm

Tanrım Esmeralda'm mı burada yoksa? afro
Luna J. West
Vatandaş
Vatandaş
Luna J. West

MesajKonu: Geri: Richard - Nigel - Patrick - The U.K. - Deutschland. yani Mert xD   Richard - Nigel - Patrick - The U.K. - Deutschland. yani Mert xD Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 11:48 pm

Duyulan rahatsızlığın belirtmesini beklerdim. Beklemediğim kişiler tarafından beklemediğim şekilde salakça tavırlarla karşılaşıyorum. Küçük bir sms ya da pm ile rahatsızlığı belirtmek zor bir şey olmasa gerek. Neyse.
Yulian Ivan Harris
Kardiyolog-Katil
Kardiyolog-Katil
Yulian Ivan Harris

MesajKonu: Geri: Richard - Nigel - Patrick - The U.K. - Deutschland. yani Mert xD   Richard - Nigel - Patrick - The U.K. - Deutschland. yani Mert xD Icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 12:26 am

hani resimler haydi koy koy resim diince akla , hemen onun adı gelir Mert Mert Mert Hebele
Luna J. West
Vatandaş
Vatandaş
Luna J. West

MesajKonu: Geri: Richard - Nigel - Patrick - The U.K. - Deutschland. yani Mert xD   Richard - Nigel - Patrick - The U.K. - Deutschland. yani Mert xD Icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 7:04 pm

Unuuuuut beniiiii unuttuuğum gibi seniiiii ahahah xD ıyyk nerden geldi aklıma xD
Luna J. West
Vatandaş
Vatandaş
Luna J. West

MesajKonu: Geri: Richard - Nigel - Patrick - The U.K. - Deutschland. yani Mert xD   Richard - Nigel - Patrick - The U.K. - Deutschland. yani Mert xD Icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 7:05 pm

Yak bütüüün fotoğraflarıııı ona ait bütün eşyalarııııı bu gece rplerini al koynuna gün doğmadan unt o fotolarııı ııı ııı xDxD

Richard - Nigel - Patrick - The U.K. - Deutschland. yani Mert xD
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki