Soil RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soil RPG

Ölümün son iyiliği bir daha ölümün olmamasıdır.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

RP Yorumlama.

+12
Lynnette Nertaux
Mirshca Lynn
Jón Thomsen
Jason Nichols
Dyre Delahanty
Archie de Croix
Adriana Moore
Rose Hart
Beauvais Moreau
Nathaniel Davis
Anitchka Voronova
Vicues Jsotren Donowitz
16 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Vicues Jsotren Donowitz
Katil
Katil
Vicues Jsotren Donowitz

RP Yorumlama. Empty
MesajKonu: RP Yorumlama.   RP Yorumlama. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 10:33 pm

...
Anitchka Voronova
FBI Ajanı
FBI Ajanı
Anitchka Voronova

Lakap : Hohotuşa

RP Yorumlama. Empty
MesajKonu: Geri: RP Yorumlama.   RP Yorumlama. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 10:34 pm

vuhuuv diyorum onun rpleri için. sade, farklı ve orjinal.
http://soilrpg.yetkinforum.com
Vicues Jsotren Donowitz
Katil
Katil
Vicues Jsotren Donowitz

RP Yorumlama. Empty
MesajKonu: Geri: RP Yorumlama.   RP Yorumlama. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 10:41 pm

Dramatik Roman havası var kendisinde. İleride bir edebiyat fakültesi vs. düşünürse gayet doğru tercih olur. Yalın bir dili bulunmaktadır hikayelerinde. Hoştur. Bir iki kelam daha anlatmak isterdim ama, işim var. Sonra. Sinem işte RP'leri kuul'dur onun. : )
Nathaniel Davis
Striptizci
Striptizci
Nathaniel Davis

Lakap : domestic mazochist.

RP Yorumlama. Empty
MesajKonu: Geri: RP Yorumlama.   RP Yorumlama. Icon_minitimePaz Ağus. 30, 2009 2:23 am

kendisiyle karşılaştım ama sık girdiğim bi sitede olmadığı için okumadım, okusam da hatırlamıyorum. buraya da yazarsa benden daha iyi bi yorum alabilir sanırsam.
Vicues Jsotren Donowitz
Katil
Katil
Vicues Jsotren Donowitz

RP Yorumlama. Empty
MesajKonu: Geri: RP Yorumlama.   RP Yorumlama. Icon_minitimePaz Ağus. 30, 2009 2:36 am

Office World dosyalarım kitlenip, açamadığım için herhangi bir RP'mi paylaşamıyorum. Ama lejant'ımı okuyarak biraz bilgi sahibi olabilirsin veya sitede RP yazdığım zaman yorumlayabilirsin.

D.N: RP yorumumu, sitede ki RP'ni okuduktan sonra mesajı editleyeceğim.
Nathaniel Davis
Striptizci
Striptizci
Nathaniel Davis

RP Yorumlama. Empty
MesajKonu: Geri: RP Yorumlama.   RP Yorumlama. Icon_minitimePaz Ağus. 30, 2009 2:25 pm

arz-talep.

ben yorumumu yaptım ona bi gelişme yok. *nadir pek gereksiz mesajlarımdan birini atıyorum. nadir.*
Anitchka Voronova
FBI Ajanı
FBI Ajanı
Anitchka Voronova

RP Yorumlama. Empty
MesajKonu: Geri: RP Yorumlama.   RP Yorumlama. Icon_minitimePaz Ağus. 30, 2009 2:26 pm

sevdim RPlerini. evet sanırım bu kadar ama sadece birini okumaya üşenmedim.
Nathaniel Davis
Striptizci
Striptizci
Nathaniel Davis

RP Yorumlama. Empty
MesajKonu: Geri: RP Yorumlama.   RP Yorumlama. Icon_minitimePaz Ağus. 30, 2009 2:30 pm

o zaman on üzerinden 6 verdiğim bi RPmi okudun. üşendiğini okumanı tercih ederdim birini seçsem. ama tabi uyarı herşeye rağmen yerinde. sorumluluk kabul etmiyorum.

bana daha önce okuduğum bir RP tarzı gibi geliyor seninkiler. neyse belki sonra anlarım. anitchka'dan önce kullandığın nick yardımcı olabilir. anitchka'yı okumuştum ama kafamda 2 ayrı kişinin bileşimi gibisin 2.yi çözemedim.

esas yorumum: güçlü bir yazımın var, belki karakter derinliği bir sorun olabilir. en ciddi yazdığın karakter hangisi bilemem ama araştırma en iyi yardımcıdır.
Beauvais Moreau
Adli Polis
Adli Polis
Beauvais Moreau

Lakap : Anka, Domişko, Avril manyağı.

RP Yorumlama. Empty
MesajKonu: Geri: RP Yorumlama.   RP Yorumlama. Icon_minitimePaz Ağus. 30, 2009 11:35 pm

Guilty Pleasures'daki RP'sini okudum ve beğendim de. Anlatımı hoşuma gidiyor, kendimi kaptırdığım zamanlar kitap okuyormuş hissini de vermesi büyük bir artı bence. Karakterinin de hakkını verdiğini düşünüyorum, onun dışında renklendirmesi hoşuma gitmedi ama o da zevk meselesi tabii.

Benim RP'mi de burda bulabilirsiniz. ^^ *Tıkla*
Rose Hart
Barmen
 Barmen
Rose Hart

RP Yorumlama. Empty
MesajKonu: Geri: RP Yorumlama.   RP Yorumlama. Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 2:45 pm

Zaten yazdıklarını sevdiğimi biliyorsun, muhtemelen daha önce de söylemişimdir. Klişe olmayan ama kolay okunan bir tarzın var ve bence edebiyat parlaçamaktan ziyade daha önemli bu. Karakter düşünceleriyle olay akışının ağırlığını dengeleyebiliyorsun -bunu ben beceremiyorum mesela pek-. Karaktere hakim gibisin ama tam tanımlayamadığım bir şey de (olgunluk veya oturmuşluk mu desem bilemedim O_o) zamanla yerleşecek gibi görünüyor bence. thumbs up ^^
Adriana Moore
Striptizci
Striptizci
Adriana Moore

Lakap : Cranberry

RP Yorumlama. Empty
MesajKonu: Geri: RP Yorumlama.   RP Yorumlama. Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 3:06 pm

fazlasıyla seviyorum RPlerini. Her ne kadar okumak beni biraz yorsa da. Saygıyla eğiliyorum önlerinde. Fazla söz söyleyemem sanırım. ^.^

https://soilrpg.yetkin-forum.com/new-york-f31/yarma-t101.htm#2685 - işte bu karakterin RPsi.
Archie de Croix
Sağlık Çalışanı - Pedagog
Sağlık Çalışanı - Pedagog

RP Yorumlama. Empty
MesajKonu: Geri: RP Yorumlama.   RP Yorumlama. Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 3:31 pm

Harika yazıyorsun bebek o kadar kısa zamanda hemen yazıp gönderdiğinde azım açık kalıyor ve korkuyorum asd betimlemelerin herşeyin çok güzel sıkmıyorsun hiç çok akıcı ve yaratıcı yazıyorsun.
Dyre Delahanty
Katil
Katil
Dyre Delahanty

RP Yorumlama. Empty
MesajKonu: Geri: RP Yorumlama.   RP Yorumlama. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 10:53 am

Oha, yorum mu? Tapılır diyorum. Sadece yazarken yazım ve imla kurallarına dikkat etmiyorsun, o kadar *.*
Anitchka Voronova
FBI Ajanı
FBI Ajanı
Anitchka Voronova

RP Yorumlama. Empty
MesajKonu: Geri: RP Yorumlama.   RP Yorumlama. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 10:55 am

Caeruleus'ta bir rpsi vardı çok sevmiştim. koltukta mıydı neydi clarance ile. vuş. çok güzel, sade ve orjinik rpleri var.
Beauvais Moreau
Adli Polis
Adli Polis
Beauvais Moreau

Lakap : Anka, Domişko, Avril manyağı.

RP Yorumlama. Empty
MesajKonu: Geri: RP Yorumlama.   RP Yorumlama. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 2:06 pm

Onun RP'lerini seviyorum, anlatımı çok güzel ve kitap tadında. Her karakterinde farklı bir yansıtış şekli ürettiğini düşünmekteyim ayrıca ve bu da beni sıkmıyor. Aynı zamanda süpersonik Sinek o, gerçekten çok hızlı yazıyor. o.O Buna rağmen kalitesinin de hiçbirinde düştüğünü görmedim. *Olumsuz eleştiri yapamadım, bu konuda gerçek bir özürlüyüm. -_-

Benim rp'mi bilmeyen, okumamış olan varsa Sherwood Cafe'de bulabilir, bu başlıktaki bir önceki mesajımda vermiştim linki hatta. ^^
Jason Nichols
Striptizci
Striptizci
Jason Nichols

RP Yorumlama. Empty
MesajKonu: Geri: RP Yorumlama.   RP Yorumlama. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 2:08 pm

Sanırım ilk rplerini, hatırladığım kadarıyla 1 yıl kadar önce okumuştum, hatta daha önce. O zaman da iyiydin ama şu an bakıyorum kendini geliştirmeye devam ediyorsun. Olumsuz eleştiriye gelince rhaat yapan bi' insanım ama olumsuz eleştirecek yan bulamadım. Duyguları ve düşünceleri yansıtış şeklin oldukça hoş ve aradaki dengeyi bulabiliyorsun. Uzatayım diye kendini tekrarlamaman da bir artı. Şimdilik bunları söyleyeceğim. Denk geldikçe de yazdıklarını okumaya çalışıyorum.
Jón Thomsen
Müzisyen - Katil
Müzisyen - Katil

RP Yorumlama. Empty
MesajKonu: Geri: RP Yorumlama.   RP Yorumlama. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 4:58 pm

Yarattığı karakterlere, yazdığı RPlere ve kendisine hastayım. Kendime örnek alabileceğim kişilerden kesinlikle. Hiç sıkıcı olmuyor RP'leri ki ben başkalarının RP'lerini okurken genelde sıkılan ve yarıda bırakan biriyimdir. Öpüyorum.
Mirshca Lynn
Müzisyen
 Müzisyen
Mirshca Lynn

RP Yorumlama. Empty
MesajKonu: Geri: RP Yorumlama.   RP Yorumlama. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 5:00 pm

Occ. taki Rp'leri dehşetti O.O
Lynnette Nertaux
Adli Tıp
Adli Tıp
Lynnette Nertaux

RP Yorumlama. Empty
MesajKonu: Geri: RP Yorumlama.   RP Yorumlama. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 5:05 pm

Rp'sini aradım ama bulamadım, yok galiba burlarda?
Mirshca Lynn
Müzisyen
 Müzisyen
Mirshca Lynn

RP Yorumlama. Empty
MesajKonu: Geri: RP Yorumlama.   RP Yorumlama. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 5:06 pm

Evett. Lejantımı Rp şeklinde hazırladım bugün veya yarın düzenleyip koyucam oradan bakarsınız.
Fausto Mancini
Mafya-Tetikçi
Mafya-Tetikçi
Fausto Mancini

Lakap : lucky left hand

RP Yorumlama. Empty
MesajKonu: Geri: RP Yorumlama.   RP Yorumlama. Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 3:35 pm

RP okuyup yorumlayasım geldi, ama RPsi yok. Lejantı da yok. daha önceden de tanıyamadığım için hevesim kursağımda kaldı iyi mi? neysem şöyle bir yorum olsun: bana feci şekilde Illyria'yı hatırlatıyor. Fred'in içine kapalı kalmış Illyria, ilk RP karakterimdi, ah eski günler. *unutuyorum kendisini zaman zaman saymıyorum ama neyse.*

Burada: Nathaniel Davis & Fausto Mancini.
(faustoyla yazamadım henüz, onun da sırası gelecek kurguda.)
Yulian Ivan Harris
Kardiyolog-Katil
Kardiyolog-Katil
Yulian Ivan Harris

RP Yorumlama. Empty
MesajKonu: Geri: RP Yorumlama.   RP Yorumlama. Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 11:30 pm

Bitanesini okudum oldukça okunaklı kurguyu iyi ilerletiyorsun. Ayrıca rpdeki outlarını sevdim asd özellikle ilk önce onları okudum =D

bla bla bla benim cafede rp'm var.
B.Madeline Leatherface
Katil - Fotoğraf Modeli
Katil - Fotoğraf Modeli
B.Madeline Leatherface

RP Yorumlama. Empty
MesajKonu: Geri: RP Yorumlama.   RP Yorumlama. Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 12:29 am

Noktalama işaretlerinin kullanımında bir iki problem olsa da anlatım akıcı. Kişiliğini, ruh halini vs.. çok iyi aktarmış. Ben okurken çok zevk aldım... [Chile apartmanında Joachim karakterimden yolladığım bir RPcik var..]
Isis Elisabeth Frances
Falcı & Katil
Falcı & Katil
Isis Elisabeth Frances

RP Yorumlama. Empty
MesajKonu: Geri: RP Yorumlama.   RP Yorumlama. Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 1:46 am

Genel olarak rplerini bildiğim için onu okumayayım şimdi, Övünç. Çok ayrıntılı yazamıyacağım ama ben rplerini oldukça beğeniyorum. Gayet akıcı ve okurken zevk alıyorum. Karakterin ruh halini, kişiliğini çok güzel yansıtıyorsun.
Nathaniel Davis
Striptizci
Striptizci
Nathaniel Davis

RP Yorumlama. Empty
MesajKonu: Geri: RP Yorumlama.   RP Yorumlama. Icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 9:54 pm

kaçış başlığının yarısını okudum ^^ ehem yorum:

tek RPde birçok anlatım tekniği kullanıyorsun gibi bir his verdi bana. başlarda bi dakika bu 1. kişiden mi dedim, sonra tanrısal 3. kişi gibi olduğunu anladım. belki ilk kez okuduğum içindir.

ama şu canımı sıktı: tüm konuşmacıların aynı renk oluşu. sahneyi çok ayrıntılı açıklamadıkça tüm kişilere aynı renk vermemelisin. demek istediğim renklendirmedeki amaç zaten çok ayrıntı vermekten kaçacaksan kimin kim olduğunu gösterebilmektir. *ben aslında üşenip renklendirmiyorum genelde. etrafta çok npc gezdirmiyorsam özellikle*

anlatımında gelişmeye açık bir his var üzerine git derim.

RP Yorumlama.
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki